Міс спорт Україна

Українки – найкрасивіші дівчата у світі, – таке твердження можна почути дуже часто, причому не лише в Україні. А найгарнішими українками, на думку багатьох, є спортсменки або екс-спортсменки, які стають відомими телеведучими, моделями, зірками естради, тощо.

Звідси і «коріння» зініційованого спортклубом «Гешко» проекту «Міс спорт Україна», в рамках якого у 2009 р. в Україні вперше відбувся відкритий фотоконкурс, за підсумками якого шанувальники спорту (через Інтернет- і SMS-голосування) та почесне журі обрали найкрасивіших спортсменок нашої держави.

Умови конкурсу «Міс спорт Україна» – прості і демократичні. Участь у ньому можуть взяти всі охочі українські спортсменки, а в голосуванні – кожен бажаючий.

Першою Міс спорт Україна стала олімпійська чемпіонка з семиборства Наталка Добринська. Детальніше про лауреаток та партнерів конкурсу «Міс спорт Україна-2009» можна прочитати тут:

Якщо Ви вважаєте чи вважали себе спортсменкою, а також не хворієте на занижену самооцінку свої зовнішніх даних, ласкаво просимо до конкурсу «Міс спорт Україна-2010»! Щоби взяти участь у ньому, потрібно надіслати свої фото (чим буде їх більше – тим краще), які найкраще Вас репрезентують, а також невеличку довідку про себе у довільній формі з акцентом на спортивні досягнення на e-mail організаторів конкурсу – <missport.ukraine@gmail.com>, <foto@missport.org.ua>.

Якщо в організаторів виникнуть сумніви щодо Вашої приналежності до спорту (не знайдемо жодних відкритих відомостей про вас, як про спортсменку), Оргкомітет може попросити надати підтвердження цього. Максимум на наступний день після того, як Ви надіслали фото на e-mail і підтвердили (за необхідності) свою «спортивність», Ваші фото з’являться на сайті missport.org.ua, після чого ви стаєте учасницею конкурсу і за вас можуть голосувати усі охочі (до 30.04.11 включно).
Детальніше про участь в голосуванні читайте тут:

Із запитаннями, пропозиціями та з інших питань звертатися на e-mail: <missport.ukraine@gmail.com>.

***

Leave a Reply