Фото: Оксана Ілютчик (легка атлетика)

Неодноразова чемпіонка України серед молоді.

Як проголосувати за учасницю: надіслати на короткий номер 5109 SMS-повідомлення з текстом 1067 Ілютчик. Вартість SMS – 1 грн. Детальніше про умови голосування читайте тут:

Уродженка Цюрупинська Херсонської обл. Майстер спорту з легкої атлетики.

Неодноразова чемпіонка України серед молоді (3000 м з/п, крос), призерка Чемпіонату України на дистанції 1500 м та Чемпіонату України з кросу, учасниця міжнародних змагань. У лютому 2003 р. встановила рекорд України серед дівчат з бігу на 2000 м з/п в приміщенні.

Закінчила Херсонське вище училище фізичної культури. З 2007 р. – у команді «Динамо» при УМВС України в Херсонській обл.

***

***

18 коментарів

 1. Темыч

  Красивое лицо

 2. СашКа

  Девушка супер!!!Достойная бороться за высшие места в этом конкурсе!!!
  Но вот, если не ошибаюсь, рекорд Украины на 2 000м с препятствиями, среди юношей, принадлежит бронзой презерке Первой Юношеской Олимпиаде в Сингапуре, Ксении Райта.

  • missport.org.ua

   Уточнимо. Але річ у тім, що не йдеться обов’язково про чинну рекордсменку – тобто рекорди, як кажуть, для того і існують, щоби їх били:) Ще один можливий варіант розбіжностей – рекорди просто неба і в приміщенні. Але можете не сумніватися, що якби Оксана не встановлювала цей рекорд, то тут такої інформації не було б;) А якщо побили, то вона все одно була рекордсменкою;)

 3. СашКа

  Согласен с Вами. Просто в этом случае добавляется приставка “экс”.Но я могу тоже ошибаться…

  • missport.org.ua

   Якби це був “конкурс результатів”, то це, звісно, вимагало би такої суперточності. А в даному разі, думаю, можемо обмежитися точністю того, що Оксана точно встановлювала юнацький рекорд України:) А “екс-” чи не “екс-” – це вже деталі, які не такі вже й важливі для конкурсу краси:)

 4. Настя

  надо уточнить)
  тут каждая могла бы представиться рекордсменкой в своём виде. верно?

  • missport.org.ua

   Так можна до абсурду дійти:) Якби це були якісь дані з групи “Совершенно секретно”:), ми би ними не апелювали взагалі. А оскільки рекорди країни не входять до такої групи секретності, то, звісно, й перевірити не так вже й складно. Єдине, що нині на сайті Федерації легкої атлетики України якісь технічні проблеми, через які тимчасово неможливо побачити рекорди. Але я до того, що хто би і навіщо міг би безпідставно “приписати” собі рекорд, якщо добре відомо, що ці дані не так складно перевірити?:) Хіба вартувало би так ризикувати своїм ім’ям?
   Але ще раз нагадую, що тут не визначають кращу спортсменку держави:) Якщо вам подобається спортсменка, – голосуйте за неї. Не так сильно подобається, щоби витратити цілу гривню за голос:), подивіться фото інших учасниць – авось хтось сильніше сподобається і ви таки проголосуєте:) Чи для когось краса спортсменки настільки пов’язана з тим, чинна вона рекордсменка серед дівчат, чи екс-?:)

 5. Чувак

  Самая лучшая!! Самый достойный соперник!! ))

 6. Ценитель

  Да, симпатичная

 7. Инна

  Очень талантливая! Самая-самая лучшая по моему мнению! Не только лицо,но и фигура ….И достижения в спорте! 5+!

 8. Natali

  Samaya krasivaya sportsmenka i devushka v Ukraine!Figurka i vneshnost super,i umnichka,vse pri ney!!!

 9. Ангелина

  Оксанчик))! ты самая ЛУШАЯ))! Мы за тебя болеем и поддерживаем))! У тебя все получиться))!

 10. Очень красивая девушка и достойная спортсменка!!!!!! Люблю тебя)))) Моя ночька))))

 11. Андрей

  Да очень красивая,и многого добилась….Вот толька маленькая поправка(Уродженка не Цюрупинська Херсонської обл.,а уродженка Великоолександрівського р-н. Херсонської обл…

 12. Irishka

  Самая самая самая!!!!!

 13. КСЮХА,я всегда тебя считал самой красивой спортсменкой в УКРАИНЕ!!!!но ты не только красавица,а просто хороший и добрый человек!и это главное в жизни!!!!!
  фотки-СУПЕР!!

Leave a Reply