Лауреатки конкурсу Міс спорт Україна-2009

Переможницею прем’єрного конкурсу «Міс спорт Україна», який у 2009 р. започаткував спортивний клуб «Гешко», стала олімпійська чемпіонка з семиборства Наталя Добринська.

Конкурс «Міс спорт Україна-2009» відбувався у два етапи. На першому етапі з числа всіх учасниць шляхом Інтернет-голосування було відібрано 5 фіналісток. Ще 7 фіналісток назвало поважне журі, до складу якого увійшли: Сергій Дзіндзірук (чемпіон світу з боксу), Ярослав Попович (чемпіон світу з велоспорту), Іван Гешко (чемпіон світу з бігу на 1500 м, кращий спортсмен України 2006 р.), Костянтин Ільїн («Найсильніша людина України 2009 р.»), Денис Олійник (гравець збірної України з футболу), Олександр Крикун (голова комісії атлетів Національного Олімпійського комітету України, бронзовий призер Олімпіади-96 з метання молоту), Роман Вірастюк (учасних Олімпійських ігор 1996, 2000 і 2004 рр., бронзовий призер Чемпіонату Європи-94 зі штовхання ядра), Петро Мага (заслужений артист України, відомий телеведучий, поет, сценарист, актор і режисер), Захар Федорак (головний редактор Всеукраїнського спортивного порталу Турнір.com.ua), Георгій Мазурашу (автор проекту «Міс спорт Україна»), Сергій Притула (телеведучий, актор, резидент «Comedy Club UA»), Віктор Павлік (Народний артист України, гравець футбольної команди артистів естради і кіно України «Маестро»). (Останні двоє з поважних причин не змогли взяти участь у голосуванні).

На другому етапі вболівальники розставили фіналісток по місцях шляхом SMS-голосування. Журі, у свою чергу, визначило свій варіант топ-10. У кожній десятці за перше місце нараховувалося 10 балів, за друге – 9 і так далі до десятого – 1 бал. Таким чином, за сумою балів визначилися головні лауреатки – міс та віце-міс. Організатори назвали також володарок спеціальних титулів.

Лауреатки І конкурсу «Міс спорт Україна»:

Міс спорт Україна («Краса українського спорту») – Наталя Добринська

Перша віце-міс, міс глядацьких симпатій (SMS) – Юлія Малімон
Віце-міс, міс глядацьких симпатій (Інтернет) – Альона Малишева
Віце-міс – Дар’я Тихова (Шитко), Ольга Саладуха
Міс ТСН – Марина Хоменко
Міс елегантність – Анастасія Подпалова
Міс фото – Тетяна Петлюк
Міс чарівність – Альона Петреченко
Міс грація – Дар’я Згоба
Міс загадковість – Олеся Пристайко
Міс усмішка – Дар’я Старцева

Міс близнята – Аня та Вікторія Моісеєнко

Співорганізаторами конкурсу «Міс спорт Україна-2009» виступили спортклуб «Гешко» та Всеукраїнський спортивний портал Турнір.com.ua. Головними партнерами були спортивно-оздоровчий комплекс «Цецино», готельно-туристичний комплекс «Буковина» та фірма «Поляріс».

Медіа-підтримку надали телеканал «1+1» (ТСН) та студія «Шустер life».

Переможницю Наталю Добринську «коронували» в прямому ефірі під час програми «Шустер life» на телеканалі «Україна».

Після нагородження Міс спорт Україна-2009 Наталки Добринської в студії «Шустер live». Фото: Георгій Мазурашу

***

Leave a Reply