Міс глядацьких симпатій – Оксана Райта

Завершилось SMS-голосування ІІ конкурсу Міс спорт Україна. Найбільше SMS-голосів, а отже і титул Міс глядацьких симпатій, отримала легкоатлетка Оксана Райта.

Нагадаємо, що SMS-голосування – одна з двох сладових визначення лауреаток ІІ конкурсу Міс спорт Україна (друга складова – «рейтинг» за версією журі). У кожній з десяток за перше місце учасниця отримує 10 балів, за друге – 9 і т.д. до 10 місця – 1 бал.

Отже, за версією вболівальників топ-10 найчарівніших спортсменок виглядає так:

1. Оксана Райта (легка атлетика) – 638 SMS-голосів (10 балів)

2. Наталя Погребняк (легка атлетика) – 482 (9 балів)

3. Алевтіна Руєва (легка атлетика) – 351 (8 балів)

4. Лоліта Єрмак (фігурне катання) – 263 (7 балів)

5. Ірина Мовчан (фігурне катання) – 92 (6 балів)

6. Оксана Ілютчик (легка атлетика) – 61 (5 балів)

7. Євгенія Нюхалова (волейбол) – 47 (4 бала)

8. Анастасія Кирилова (теніс) – 45 (3 бала)

9. Анна Зусько (фехтування) – 33 (2 бала)

10. Аліна Мілевська (фігурне катання) – 9 (1 бал)

Тепер слово за членами журі.

17 коментарів

 1. Коля

  Вітання Оксані! Дуже позитивна дівчинка! Заслуговує на такий титул! А хто Міс спорт?

 2. Маришка

  очень – очень ждем !!! когда уже все решится ? )

  • missport.org.ua

   Вже майже все вирішилось. Один поважний член журі серед своїх багатьох (в т.ч. публічних) справ ніяк не може визнаитися зі своїми фаворитками. Оскільки все одно справа затягнулася на-а-абагато довше, ніж планувалося, зачекаємо вже і цей варіант – ситуація на даний час доволі заплутана, тож його голоси можуть виявитися врішальними і змінити теперішнє становище лідерів;) Не будемо “здавати”, хто це, щоби не почали “тиснути” прихильники наших красунь-спортсменок:)

 3. Стас

  ну и когда продолжение?забыли уже?

 4. Маришка

  скажите , а как будет проходить нагрождение ? будут ли всю 10-тку нагрождать или только тройку лидеров ? )) и хотябы приблезительно , сколько ждать ? месяц , неделю ?))

  • missport.org.ua

   Чекати, сподіваємоь, залишилося мало. Але і “тиснути” не будемо, оскільки, повторюємось, конкурс давно вийшов за межі запланованих спочатку термінів:) Досвід минулорічного конкурсу засвідчив, що зібрати разом 10 лауреаток практично неможливо – якщо на уїк-енд (активний відпочинок) не могли одночасно зібратися навіть половина лауреаток (на кожну запропоновану дату готовність долучитися виявляло лише по декілька учасниць), то, напевно, і з теперішнім нагородженням буде схожа ситуація:) Така специфіка діяльності спортсменок-красунь, тому й конкурс заочний…

 5. SH@RK

  КОГДА КОНЕЦ!А ЕГО НЕ БУДЕТ!ЭТО РАЗВОД!

  • missport.org.ua

   Емоційний коментар:) Єдине, що анонімний:) І не вистачає аргументації:) Може, минулорічне нагородження в прямому ефірі на “Шустер live” теж було сном?:) Ну, і непогано було б підказати мотивацію – для чого, на Вашу думку, варто було б організовувати подібний “развод”?:) Сенс в чому “розводити” таким чином?:) Може, у Вас настільки розвинута фантазія, що Ви можете придумати версію, як хтось таким “розводом” навіть заробити може?:) Краще б якісь гарні слова на адресу наших спортсменок-красунь написали, ніж провокаціями займатися;)

 6. SH@RK

  спортцменки действительно очень красивые но у каждого старта должен быть финиш!)а в данном случае…..его не видно,и как скажите это понимать?

  • missport.org.ua

   На подібні запитання тут вже стільки відповідей є, що сумнівно, чи варто вкотре повторюватися:) Просто привід для встановлення фіксованої дати фінішу (як, приміром, торік нагородження в прямому ефірі у програмі “Шустер live”) відпав, тому ми дозволяємо собі дочекатися і заключний варіант топ-10 від одного з поважних членів журі. Він зайнята людина і, до того ж, знає, що немає особливої потреби поспішати. Так що просто чекаємо його варіант, додаємо до вже наявних балів, а далі – математика:) А ви куди поспішаєте?:) Чи прссто не терпиться дізнатися, яку корону отримає Ваша фаворитка?:)

 7. Lasha

  как бы не решили жюри – все уже и так предельно ясно кто будет лидером. учитывая ” простую математику” лидеры смс голосования будут лидерами и после завершения конкурса . единственный интересный вариант это если жюри оценит девушек с точностью наоборот – вот тогда будет очень интересно … но наверно это что-то из раздела фантастики , такого не будет …))

  • missport.org.ua

   Ви майже вгадали:) Приблизно так і сталося. Але, на щастя, не настільки точно навпаки, щоби жеребом визначати володарок титулів:)

 8. Кирилл

  мне кажется что награждение и вообще финальное решение перенесут на сентябрь, учитывая что летом труднее всего что-то организовать… что вы можете сказать ?

  • missport.org.ua

   Маєте рацію:) Але процес нагородження вже розпочався:) Оскільки не в прямому ефірі на ТБ, то нагороджувати будемо, як кажуть, при зручних нагодах.
   Удачі!

 9. Arame

  “А ви куди поспішаєте?:) Чи прссто не терпиться дізнатися, яку корону отримає Ваша фаворитка?:)”

  oznachaet li eta fraza chto vce 10 devushek poluchat kakoj-to titul ili zvanie? toest’ vse 10 budut nagrajdenu ?

 10. SH@RK

  еще раз здравствуйте ,я так понемааю у вас с финансовым вопросом напряженка )я могу помочь хотя бы на цветы и на сувениры девушкам)как то не красиво с вашей стороны вам не кажится?

  • missport.org.ua

   Шановний незнайомцю! Дякуємо, що Ви хвилюєтесь і переживаєте за наших красунь. Але, якщо Ви були уважні, організатори, враховуючи обставини, не вказували жодних конкретних дат. Лауреаток першого конкурсу зібрати разом так і не вдалося. І це для такого проекту не дивно, адже дівчата представляють різні види спорту, графік змагань і зборів різний, тому, власне, й конкурс заочний. Процес нагородження, як бачите, розпочався. Перша віце-міс тепер перебуває в США, готується до сезону. І т.д. Будемо поступово “донагороджувати” всіх, корони, стрічки, презенти готові. Якщо Ви маєте бажання обдарувати квітами всіх спортсменок – без проблем. Можемо навіть підказати якусь службу привітань, яка може зробити це по всьому світу. Головне знати, яка з красунь де знаходиться в той час, коли Ви схочете квіти замовити:) Якщо запропонуєте ще якісь додаткові призи (можна навіть авто чи квартиру) – будемо дуже раді, самі й вручите на очах у преси:)
   До слова, Віце-міс спорт Україна 2009 Ольга Саладуха аж тепер отримала свої атрибути і презенти. Приємно, що сталося це після її блискучої перемоги на етапі “Діамантової ліги”!;)
   Якщо Ви маєте бажання надати якусь практичну допомогу, – пишіть на sportbuk@gmail.com, обговоримо:)
   Удачі!

Leave a Reply