Нову Міс спорт Україна Алевтіну Руєву «коронували» в Донецьку

Удруге поспіль найгарнішою спортсменкою України називають представницю «королеви спорту». Першою Міс спорт Україна, нагадаємо, стала олімпійська чемпіонка з семиборства Наталя Добринська. А у другому конкурсі Міс спорт Україна найбільше балів за підсумками SMS-голосування та голосування членів журі набрала рекордсменка України зі стрибків з жердиною серед дівчат Алевтіна Руєва. Нову найгарнішу спортсменку України «коронували» 2.08.11 під час церемонії відкриття Чемпіонату України з легкої атлетики в Донецьку, в якій взяли участь, заслужений майстер спорту, олімпійський чемпіон, член Міжнародного Олімпійського комітету і президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов, голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін та мер Донецька Олександр Лук’янченко.

Крім відповідних корони і стрічки від СК «Гешко», Алевтіні Руєвій вручили іменний спортивний костюм від фірми «Поляріс», а також пам’ятні презенти, які організатори підготували для всіх учасниць конкурсу.

Як і у першому конкурсі «Міс спорт Україна», цього разу найгарніших спортсменок України обирали вболівальники та почесне журі. Перші 10 учасниць за підсумками SMS-голосування та голосування членів журі отримували, відповідно, по 10 балів за 1 місце, 9 балів – за 2 місце і т.д. до 10 місця – 1 бал.

За сумою балів у двох десятках до топ-10 увійшли:

Алевтіна Руєва (легка атлетика) – 17 балів (3 місце в SMS-голосуванні + 2 місце у десятці журі) – Міс спорт Україна 2010/11

Ірина Мовчан (фігурне катання) – 11 (6 + 5,5*) – І Віце-міс спорт Україна

Оксана Ілютчик (легка атлетика) – 10,5 (5 + 5,5*) – Віце-міс спорт Україна

Оксана Райта (легка атлетика) – 10 (10+0) – Міс глядацьких симпатій, Віце-міс спорт Україна

Яніка Батищева (черлідинг) – 10 (0 + 10) – Віце-міс спорт Україна

Наталя Погребняк (легка атлетика) – 9 (9 + 0) – Міс чарівність

Анна Хлістунова (плавання) – 8  (0 + 8 ) – Міс елегантність

Лоліта Єрмак (фігурне катання) – 7 (7 + 0) – Міс фото

Світлана Мікуліна (стрільба з лука) – 7 (0 + 7) – Міс грація

Євгенія Нюхалова (волейбол) – 6 (4 + 2) – Міс «2+2»

*Мовчан та Ілютчик отримали від журі однакову кількість балів.

Як бачимо, симпатії вболівальників та членів журі розійшлися доволі суттєво. При цьому слід зазначити, що нулі у деяких учасниць не означають, що за них ніхто не голосував – просто голосів не вистачило, аби увійти до відповідної десятки.

Звісно, читачам цікаво дізнатися й хто входив до складу журі. Це в минулому титулований спортсмен, а нині голова комісії атлетів НОК і телеведучий Олександр Крикун, репортер телеканалу «2+2» Володимир Звєров, спортивний журналіст Захар Федорак, олімпійський чемпіон з боксу Василь Ломаченко, телеведучий Олександр Мащенко, народний депутат України і генеральний продюсер 5 каналу Юрій Стець, кращий спортсмен України 2006 р. Іван Гешко та «Найсильніша людина України 2009 р.» Костянтин Ільїн.

Нагородження Міс спорт Україна-2010/11 Алевтіни Руєвої в рамках відкриття Чемпіонату України з легкої атлетики (2.08.2011, Донецьк, РСК «Олімпійський»)

Увага! Ця фотогалерея буде доповнена фотографіями Людмили Якушевої (прес-служба ФЛАУ)

Фото: Георгій Мазурашу

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО 1

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО 2

Про офіційний старт нового конкурсу «Міс спорт Україна» буде повідомлено додатково. Але спортсменки, які бажають підтримати цей пропагандистський проект, вже зараз можуть надсилати свої фото на e-mail: <missport.ukraine@gmail.com> та <foto@missport.org.ua>.

***

Легендарний Валерій Борзов нагороджує нову Міс спорт Україна Алевтіну Руєву. Фото: Людмила Якушева, прес-служба ФЛАУ

1 коментар

Pings and Trackbacks

Leave a Reply